Ministerský rada v Oddělení dopravních analýz v Odboru strategie v Sekci ekonomické a infrastrukturní (MDČR) - Praha

Státní tajemník v Ministerstvu dopravy, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa ministerského rady v Oddělení dopravních analýz v Odboru strategie v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy.

Datum vystavení 17.06.2022
Datum platnosti 17.07.2022
Kraj Hlavní město Praha
Smluvní vztah Služební poměr
Požadované vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
Služební místo: ministerský rada v Oddělení dopravních analýz v Odboru strategie v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obor státní služby:  51. Doprava

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), možnost občasné práce z domova, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: červenec/srpen 2022

Žádosti do: 17. července 2022

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá v zajišťování aktuálních dopravních, demografických, hospodářských a jiných dat, včetně statistických pro udržování aktuálnosti dopravního modelu MD, spolupráci na tvorbě a připomínkování analytických, strategických a operativních dokumentů zpracovávaných v rámci resortu pro rozhodování o konkrétních projektech, které budou doporučovány k financování v kontextu resortních dokumentů zaměřených zejména na dopravní politiku, krátkodobou, střednědobou i dlouhodobou strategii rozvoje dopravy a celkovou koncepci rozvoje dopravní soustavy – zpracovávání potřebných analytických úloh pomocí dopravního modelu MD jako podklad pro tvorbu těchto dokumentů, atd. 

Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete na úřední desce Ministerstva dopravy.

 

©2022 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena