Ministerský rada v Oddělení financování rozpočtové, příspěvkové a hospodářské sféry v Odboru financí a ekonomiky v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy

Datum vystavení 23.05.2023
Datum platnosti 06.06.2023
Kraj Hlavní město Praha
Smluvní vztah Služební poměr
Požadované vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Služební místo: ministerský rada v Oddělení financování rozpočtové, příspěvkové a hospodářské sféry v Odboru financí a ekonomiky v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor státní služby:  1. Finance
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: 1. července 2023
 
Žádosti do: 6. června 2023
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v realizaci systému programového financování z centrálních zdrojů a jeho uplatňování v praxi; vykonávání koncepční a odborné činnosti při přípravě a zpracování zásadního materiálu pro utváření návrhu rozpočtu kapitoly 327 MD, včetně prostředků fondů EU (OPD), kterým se stanoví rozsah a struktura údajů pro vypracování zákona o státním rozpočtu ČR ve stanovených termínech na úseku programového financování a transferů; atd.
 
Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 Ministerstvo dopravy ČR - Ministerstvo (mdcr.cz)


Budeme se těšit na případnou spolupráci.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 

©2023 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena