Ministerský rada v Oddělení liniových staveb v Odboru liniových staveb a silničního správního úřadu v Sekci ekonomické a infrastrukturní (MDČR) - Praha

Státní tajemník v Ministerstvu dopravy, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerského rady v Oddělení liniových staveb v Odboru liniových staveb a silničního správního úřadu v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy.

Datum vystavení 13.01.2022
Datum platnosti 01.02.2022
Kraj Hlavní město Praha
Smluvní vztah Služební poměr
Požadované vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu


Služební místo: ministerský rada v Oddělení liniových staveb v Odboru liniových staveb a silničního správního úřadu v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obory státní služby: 51. Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání  v magisterském studijním programu
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: březen 2022
 
Žádosti do: 1. února 2022
 
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v navrhování zásadních obecných postupů vedoucích ke snižování výdajů a zvyšování příjmů financovaného odvětví; ve vedení vyvlastňovacích řízení o zbytku věci podle § 4c zákona č. 416/2009 Sb., o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury a infrastruktury elektronických komunikací (liniový zákon), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „liniový zákon“); ve vedení řízení o žádostech na vydání společného rozhodnutí podle § 4c liniového zákona a výkon dalších činností speciálního stavebního úřadu ve vztahu k těmto řízením.
 
Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci.
 

©2021 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena