Den otevřených dveří ve strojírnách

Den otevřených dveří ve strojírnách

Typ akce: Ostatní
Termín konání: 21. 9. 2019 10:00 - 17:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: ZVU STROJÍRNY, a.s., Kampelíkova 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové
Uzávěrka přihlášek: 19. 9. 2019 23:55

Na co se můžete těšit?

ZVU STROJÍRNY, a.s. zajistí částečný mimořádný sobotní provoz a pro veřejnost zpřístupní své rozsáhlé výrobní a výzkumné prostory, které bude možné navštívit v rámci komentovaných prohlídek. Mezi hlavní výrobní programy společnosti patří speciální aparáty, tlakové nádoby, trubkové výměníky, kolony, reaktory, zařízení pro energetický průmysl, zařízení pro cukrovarnický a pivovarnický průmysl.
 
Pro rezervaci konkrétního času prohlídky doporučujeme včasnou registraci.  Zúčastnit se exkurzí bude možné i bez předchozí rezervace, pouze však do zaplnění kapacity. 

Prezentace dalších projektů: Evropské fondy pomáhají i na jiných místech. Na akci vám představíme další úspěšné projekty, které zlepšily kvalitu života nejen v Královéhradeckém kraji.

Aktivity pro děti i dospělé: Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Čeká na vás virtuální realita, překážková dráha, fotokoutek, malování na obličej a pro zájemce bude mimořádně zpřístupněn rozlehlý kryt civilní obrany, který se v areálu nachází. Celým dnem bude provázet moderátor a těšit se můžete i na hudební vystoupení ZUŠ Habrmanova. V průběhu dne si budete na místě moci zakoupit občerstvení.


Kontaktní osoba: Hana Doležalová, hana.dolezalova@mmr.cz, tel: 731643693

Registrace budou spuštěny 21.8. 2019.


Ostatní dny otevřených dveří

©2024 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena