On-line Den otevřených dveří v Kutné Hoře

On-line Den otevřených dveří v Kutné Hoře

Typ akce: Ostatní
Termín konání: 22. 5. 2021 10:00 - 12:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Online  - Facebook "KdefondyEUpomáhají"

ZÁZNAMY Z PŘÍMÉHO PŘENOSU ZDE 

Fotodokumentace z natáčecího dne 

Chcete patřit mezi první návštěvníky, kteří nahlédnou pod pokličku nových expozic Vlašského dvora a prozkoumají tento „klenot“ českých panovníků blíže? Procházky Kutnou Horu už vás nudí a chtěli byste si ji prohlédnout z jiných úhlů? Pokud si na vše odpovíte ano, přijměte naše pozvání na On-line Den otevřených dveří v Kutné Hoře.
 

V rámci dvouhodinového přenosu společně poznáme osm zajímavých míst tohoto krásného historického města a věříme, že i když jste některé z nich navštívili, ukážeme vám je v jiném světle s řadou nových informací.

Zavítáme do Vlašského dvora, kde nahlédneme do novýc expozic a utajených zákoutí této národní kulturní památky celoevropského významu. Podíváme se i do rodného domu Mikuláše Dačického a ověříme si znalosti o českém kulturním dědictví UNESCO. Návštěvou Knihtiskárny se vrátíme v čase zpět do 19. století a pronikneme do tajů knihtisku. Dozvíme se, jak se vyučuje v moderních učebnách starobylého kláštera sester voršilek. Staneme na prknech, která znamenají svět v Městském Tylově divadle. Místo tlačenic v davu si chrám sv. Barbory prohlédneme hezky z výšky nebo zjistíme, jak se objevily ovce na stepích Kaňku. Celé naše kutnohorské putování zakončíme v rodinné stavební společnosti Stavonel, spol. s. r. o.

Připojte se k nám a podívejte se, kde všude evropské fondy pomáhají!
 
 

 
 
 

©2022 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena