Seminář Dotace EU a veřejné zakázky - Plzeň

Seminář Dotace EU a veřejné zakázky - Plzeň

Typ akce: Seminář
Termín konání: 18. 6. 2018 9:30 - 14:00 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Magistrát města Plzně (Sněmovní sál), nám. Republiky 1, Plzeň

Účastníci semináře se dozví nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, také jak postupovat během zadávacího řízení, i čeho se naopak vyvarovat a ušetřit si starosti při kontrole projektů z fondů Evropské unie.

 

Seminářem provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, který tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.


VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 11. června 2018 přes formulář ZDE nebo na emailovou adresu kristyna.chrtkova@mmr.cz  Kapacita je omezena.

Pozvánka: ZDE 

Program: ZDE 

Pro další informace k semináři kontaktujte Ing. Kristýnu Chrtkovou (mob. 734 439 861, kristyna.chrtkova@mmr.cz).

©2022 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena