6. konference EJ NOK (ve spolupráci s ČES): Svět se mění. Čas e-valuací přichází?

6. konference EJ NOK (ve spolupráci s ČES): Svět se mění. Čas e-valuací přichází?

Typ akce: Konference
Termín konání: 4. 11. 2020 9:30 - 15:30 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání: Online - registrovaným účastníkům bude poslán odkaz na online platformu a další organizační informace
Upřesnění místa konání: 6. evaluační konference (hlavní program) - online
Kapacita: 200 (zbývá volných míst: 93)
Upřesnění místa konání: Eval Café - Jak na e-valuace: sběr dat online
Kapacita: 15 (zbývá volných míst: 0)
Upřesnění místa konání: Eval Café - Jak zajistit využití evaluací v praxi?
Kapacita: 15 (zbývá volných míst: 0)
Uzávěrka přihlášek: 1. 11. 2020 23:59

Paralelní Eval Café

Konference je tento rok organizována ve spolupráci s Českou evaluační společností. Paralelně s částí přenosu hlavního programu konference budou proto probíhat dvě interaktivní Eval Café, která mají omezenou kapacitu a je potřeba se na ně zvlášť předem registrovat.

První se bude týkat sběru dat online. O své zkušenosti s online sběrem dat se podělí Inka Bartošová z 4Geval a Jan Burianec ze STEMu.
V následujícím Eval Café se zase pobavíme o tom, jak zajistit, aby evaluace měla reálné dopady. Se svými zkušenostmi vystoupí Jan Pikna z MMR a Michal Horáček z EY, kteří budou reflektovat jejich spolupráci mezi zadavatelem a dodavatelem.


Program konference a anotace vybraných příspěvků společně s medailonky řečníků naleznete v připojených souborech.
 

Vzdělávací workshopy

Součástí 6. evaluační konference EJ NOK MMR ve spolupráci s ČES budou i letos vzdělávací workshopy. Konat se budou 5. listopadu 2020. Celkem se bude jednat o tři workshopy, na které se musíte registrovat zvlášť:
 
  • Efektivní a přehledná práce s daty v prostředí jazyka R pro ty, kterým při práci s daty nestačí Excel nebo podobné nástroje
  • Evaluační poradna, která letos ve spolupráci s Evaluation Helpdesk DG REGIO proběhne poprvé a nabídne účastníkům prostor pro diskuzi s experty
  • Vzdělávání a evaluace na dálku, která účastníky provede prací s nástroji pro videokonference a dalšími pomocníky
Registrace a více informací o náplni workshopů naleznete zde.


Těšíme se na vás!
Vaše EJ NOK

Kontakt pro případné dotazy či problémy s registrací:
Matěj Voda
e-mail: matej.voda@mmr.cz
 

Registrovat se můžete současně na hlavní program i Eval Café. Pokud se chcete zúčastnit obou akcí, musíte vyplnit registrační formulář ke každé akci zvlášť. Doporučujeme si vybrat pouze jedno Eval Café.
 

Registrace

Jméno:
Příjmení:
Email:
Telefonní číslo :
Organizace :
Opište text z obrázku:
Svou registrací berete na vědomí, že v přiměřeném rozsahu a po dobu nezbytně nutnou dojde ke zpracování vašich osobních údajů (jméno, příjmení, instituce) a to v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, kdy správcem osobních údajů je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR), IČO: 66002222, a to pro potřeby archivace a dokladování způsobilosti výdajů v rámci projektu OPTP 2014-2020 po dobu 10 let. Případné další informace MMR o zásadách zpracování osobních údajů jsou k dispozici na adrese http://www.mmr.cz/GDPR.:

©2020 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena