6. konference EJ NOK (ve spolupráci s ČES): Vzdělávací workshopy

6. konference EJ NOK (ve spolupráci s ČES): Vzdělávací workshopy

Typ akce: Seminář
Termín konání: 5. 11. 2020 10:00 - 14:30 Přidat do svého kalendáře
Adresa místa konání:

Online - registrovaným účastníkům bude poslán odkaz na online platformu a další organizační informace

Upřesnění místa / času konání: Workshop I: Efektivní a přehledná práce s daty v prostředí jazyka R
Kapacita: 12 (zbývá volných míst: 0)
Upřesnění místa / času konání: Workshop II: Evaluační poradna (pouze v AJ, otázky nutné zaslat předem)
Kapacita: 21 (zbývá volných míst: 12)
Upřesnění místa / času konání: Workshop III: Vzdělávání a evaluace na dálku
Kapacita: 28 (zbývá volných míst: 0)

Workshop I: Efektivní a přehledná práce s daty v prostředí jazyka R

Čas: 10:00 – 12:00, 12:30– 14:30
Workshop I: Efektivní a přehledná práce s daty v prostředí jazyka R je určen pro ty, kdo pracují s daty v Excelu nebo podobných nástrojích a občas si připadají, že jim tyto nástroje nestačí nebo jim proces analýzy přerůstá přes hlavu. Lektor WS Petr Bouchal na praktických příkladech provede účastníky prostředím jazyka R a programu RStudio. Pro účast není třeba znalost programování nad rámec mírně pokročilé práce s daty v Excelu.

Technické informace a registrace
Stačit bude běžný počítač; není třeba nic instalovat. Další informace o workshopu jsou dostupné na adrese petrbouchal.github.io/eval2020/ (a další instrukce účastníkům zašleme před workshopem e-mailem).
 

Workshop II: Evaluační poradna (pouze v AJ, otázky nutné zaslat předem)

Čas: 10:00 – 12:00
Workshop II. nese název Evaluační poradna a je organizován společně s Evaluation Helpdesk DG REGIO. Dva experti Evaluation Helpdesk budou zodpovídat dopředu zaslané otázky účastníků. Evaluační poradna si bere za cíl nabídnout účastníkům prostor pro diskuzi s experty ohledně problémů, které řeší nebo řešili při realizaci evaluací, především pak s ohledem na metodologii a evaluační design. Účastnící, kteří jsou součástí evaluačních jednotek ESI fondů, mohou navíc do 28. října 2020 zaslat expertům z DG REGIO své plánované evaluace k peer-review.)

Technické informace a registrace:
Workshop bude jako jediná část programu probíhat bez tlumočení, tj. pouze v anglickém jazyce. Na workshop s Evaluation Helpdesk je nutné předem do 28. října 2020 zaslat otázky na e-mail: matej.voda@mmr.cz.
 

Workshop III: Vzdělávání a evaluace na dálku

Čas: 12:30 - 14:30
Workshop III. s názvem Vzdělávání a evaluace na dálku provede účastníky prací s nástroji pro videokonference v kombinaci s aplikacemi pro společný brainstorming, skupinovou práci, hlasování a dotazníky. Lektora Kateřina Švidrnochová s účastníky probere technické zajištění i metodiku prezentací, aby online setkání měla hladký průběh a publikum se dokázalo soustředit a aktivně zapojit. Účastníci si také vyzkouší online aplikace pro evaluaci – nástroje pro společný brainstorming (Miro, AWW App), skupinovou práci (Padlet), hlasování a dotazníky (Mentimeter, Slido, SurveyHero), myšlenkové mapy (Mindmup) a další.

Technické informace a registrace:
Informace zašleme registrovaným účastníkům předem na e-mail.

Více informací o náplni workshopů a medailonky lektorů naleznete v připojeném souboru.

Kontakt pro případné dotazy či problémy s registrací:
Matěj Voda
e-mail: matej.voda@mmr.cz

 

(Registrace byla ukončena 1. 11. 2020.)

Registrace

Jméno:
Příjmení:
Email:
Telefonní číslo :
Opište text z obrázku:
Svou registrací berete na vědomí, že v přiměřeném rozsahu a po dobu nezbytně nutnou dojde ke zpracování vašich osobních údajů (jméno, příjmení, instituce) a to v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, kdy správcem osobních údajů je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR), IČO: 66002222, a to pro potřeby archivace a dokladování způsobilosti výdajů v rámci projektu OPTP 2014-2020 po dobu 10 let. Případné další informace MMR o zásadách zpracování osobních údajů jsou k dispozici na adrese http://www.mmr.cz/GDPR.:
Organizace :

©2023 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena